Renovatie zorgcentrum Op ’t Hoogveld, Sint Anthonis op koers
Half juli 2026 bereikt de renovatie van zorgcentrum Pantein Op ’t Hoogveld in Sint Anthonis een belangrijke mijlpaal. De laatste groep van 30 bewoners verhuist dan naar de vernieuwde woongroepen. Daarmee beschikken alle bewoners over een vernieuwd appartement of studio. Daarnaast is er per groep van 10 bewoners een ruime, gezamenlijke huiskamer beschikbaar. Hier kunnen bewoners gedurende de dag terecht voor een gezellig praatje, een lekkere maaltijd of een activiteit. Iedere huiskamer wordt binnenkort nog voorzien van nieuw meubilair.
Metamorfose
Charlotte van Langen, manager Zorg & Bedrijfsvoering Op ‘t Hoogveld: “Tijdens deze renovatie ondergaat het hele gebouw een metamorfose. We zijn enorm trots op de ruimtes die al klaar zijn. Naast de vernieuwing van de zorgappartementen, is het gebouw ook voorzien van enkele uitbouwen. Daarmee beschikt iedere gezamenlijke huiskamer voortaan over een ruim balkon of terras. Bewoners kunnen hier in de buitenlucht vertoeven en genieten van een prachtig uitzicht op de tuin en het nabijgelegen landschapspark.”
Verbouwing ontmoetingsruimte
Eind juni start de laatste fase van de renovatie: de verbouwing van de ontmoetingsruimte in het hart van het gebouw. Dit is een ingrijpende klus. Er worden nieuwe ruimtes op deze plek gemaakt en het glazen dak van de ontmoetingsruimte wordt vervangen. Ook vindt in deze fase de toevoeging van de laatste uitbouw aan het gebouw plaats. De renovatie van zorgcentrum Pantein Op ‘t Hoogveld is naar verwachting eind 2026 gereed.